Transport w wykonaniu Edeka Sp. z o.o. Sp. k.

Współpracując z nami możesz spodziewać się najwyższego poziomu usług i profesjonalizmu!

Transport

Transport drogowy to najpopularniejsza gałąź transportu.

Jest wygodniejszy od pozostałych typów przewozów – przewozimy ładunek „door-to-door” czyli bezpośrednio od punktu A do punktu B. W przypadku transportu w inny sposób najczęściej przewozy drogowe również są niezbędne – towar trzeba odebrać z portu, terminala lotniczego lub stacji kolejowej i dalej przetransportować go bezpośrednio do klienta.

Jest również stosunkowo tani – na pewno za wysłanie towaru samolotem zapłacisz wielokrotność ceny usługi transportowej świadczonej drogą lądową.

Kolejną jego zaletą jest szybkość – infrastruktura drogowa jest na tyle dobrze rozwinięta, że pozwala na przejazd setek kilometrów w ciągu jednego dnia.

To właśnie oferujemy – transport, który dotrze bezpośrednio pod Twoje drzwi, który będzie atrakcyjny cenowo oraz dotrze na czas. 

ładowanie ciężarówki w porcie transport

Ale dlaczego my?

transport kierowca wypełnia papiery na podkładce przy otwartej naczepie

Gwarantujemy terminowość realizacji usługi

Dbamy o to, by przesyłka dotarła do Ciebie w wyznaczonym czasie. Wszyscy wiemy, że w transporcie sytuacja na drodze może się zmienić z minuty na minutę. Ze swojej strony jednak dokładamy wszelkich starań, by sytuacji spowalniających wykonanie transportu było jak najmniej. Precyzyjnie wyznaczamy czas realizacji usługi, dbając o to, aby zdążyć nawet mimo nieprzewidzianych sytuacji. Szybko podejmujemy decyzje w kryzysowych sytuacjach oraz na bieżąco informujemy klienta o wszelkich problemach.

dostawca z paczkami transport

Potrafimy się dogadać z... każdym 🙂

Kto nigdy nie pracował w tej branży ten nie wie, jak ważna to zaleta. Obejmuje nie tylko znajomość języków w krajach, na których terenie świadczymy usługi, ale także uśmiech, indywidualne podejście oraz chęć pokojowego rozwiązywania problemów w taki sposób, aby usługa mogła zostać zrealizowana jak najszybciej bez zbędnych nerwów. Współpraca z nami przebiega w atmosferze wzajemnego szacunku oraz profesjonalnego podejścia z dozą dobrego humoru oraz życzliwości.

ciężarówki na drodze transport

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Nasi kierowcy jeżdżą bezpiecznie, dbają o Twój towar oraz wiedzą, jak zabezpieczyć Twoją przesyłkę, aby się nie uszkodziła podczas transportu. Wydawałoby się, że to bardzo podstawowe sprawy, jednak biorąc pod uwagę liczbę uszkodzonych przesyłek rocznie przez innych przewoźników - jest to sprawa szalenie istotna. Nasi kierowcy oraz przewoźnicy doskonale zdają sobie sprawę, jak brawura może zgubić na drogach, więc stawiają za priorytet bezpieczeństwo jednocześnie sprawnie prowadząc pojazd do celu.

Szukasz pewnego i sprawdzonego przewoźnika?
Jesteś zainteresowany współpracą?
Skorzystaj z naszych usług i po prostu…

...skontaktuj się z nami!