Twoje usługi spedycyjne w Edeka Sp. z o.o. Sp. k.

Perfekcyjna organizacja transportu dla Twoich ładunków

stosy dokumentów spedycja

Spedycja

Spedycja to obok transportu jedna z gałęzi branży TSL. Polega na kompleksowej organizacji całości procesu transportowego – począwszy od znalezienia odpowiedniego przewoźnika dysponującym określonym środkiem transportu, przez całość dokumentacji wymaganej przy różnego rodzaju przewozu aż po usługi doradcze dla nadających przesyłkę oraz firm trudniących się wykonywaniem usług transportowych.

Mamy za zadanie wspierać naszych klientów w kontakcie z usługodawcami, informować o postępie prac oraz fachowo zająć się kontrolą nad wykonywaną usługą.

Ogrom doświadczenia oraz wiedzy pozwala nam na to, aby usługi spedycyjne świadczyć rzetelnie. Nie musisz się znać na transporcie – zleć to nam i bądź pewny, że wszelkie formalności jak i sama przesyłka dotrą szczęśliwie do nadawcy!

Zalety Edeki - czyli czym się wyróżniamy na rynku?

spedycja telefon z laptopem w aucie

Dostępni dla Ciebie zawsze

Możesz w każdej chwili zadzwonić i zapytać, gdzie jest Twoja przesyłka i na jakim etapie jest proces transportowy, który nam zlecasz. Zapewniamy monitoring GPS Twojego towaru. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania. Kontakt z nami nie kończy się po godzinach otwarcia biura - rozwiążemy każdy problem, który wyniknie w trakcie załadunku, rozładunku czy przy przewozie niezależnie od godziny jego wystąpienia.

dokumenty spedycja transport

Doświadczenie w "papierkologii"

Dziś branża ta jest obciążona wieloma wymogami formalnymi. Dopilnujemy poprawności wypełnionych dokumentów oraz ich obiegu. Wiemy, że zagubiony dokument w transporcie może mieć konsekwencje w postaci braku zapłaty od kontrahenta sięgającej wielu tysięcy złotych, dlatego jest to dla nas ważna część całej usługi. Powierzenie nam tych kwestii zaowocuje współpracą, z której będziesz zadowolony.

cysterna na drodze transport

Sprawdzeni przewoźnicy, wiele rodzajów taboru

Lata doświadczenia zaowocowały szerokimi kontaktami z przewoźnikami posiadającymi różnorodne środki transportu, które fachowo dobierzemy do rodzaju Twojej przesyłki. Nie musisz się martwić, że do artykułów spożywczych przyjedzie plandeka, a do ładunku o długości 10 metrów mały blaszak. Nasi zleceniobiorcy są rzetelni, zawsze sprawdzamy wiarygodność, opinie oraz jakość usług firm transportowych.

Jesteś zainteresowany współpracą z profesjonalną firmą, która spedycję ma we krwi?
Czekamy na Ciebie, więc…

...skontaktuj się z nami!