KIM JESTEŚMY?

Edeka Sp. z o.o. Sp. k.

Nauka od bardziej doświadczonych i popełnione błędy są fundamentem do bycia ekspertem w swojej dziedzinie. Wystarczająca doza motywacji oraz ambicji, mierzenie wysoko i do tego trochę pasji – to przepis na stawanie się specjalistą. Nasza dziedzina to transport i spedycja. Wiele lat doświadczeń, tysiące transportów, załadunków i rozładunków – także tych problemowych, sprawiły, że dziś poradzimy sobie z każdą sytuacją, jaka nas spotka przy wykonywaniu naszej pracy. Stawialiśmy czoła wielu kłopotom i wiemy, jak ustrzec się błędów. Latami rozwijane kompetencje wykreowały zespół ludzi, którzy wesprą Cię w zakresie doradztwa, zorganizują i wykonają transport oraz zadbają o wszelkie formalności.

Stawiamy na profesjonalizm i terminowość – bo w tej branży to podstawa.
Przekonaj się i skorzystaj z oferty!

Profesjonalizm

Współpracując z nami i zlecając nam organizację i przewóz Twojego ładunku możesz być pewien, że pracujesz z grupą doświadczonych ekspertów w swojej dziedzinie!

Terminowość

Transport to przede wszystkim CZAS. Z nami go nie marnujesz - wykonujemy usługi sprawnie, tak szybko jak to możliwe i dokładamy wszelkich starań, żeby towar znalazł się w określonym miejscu o określonym czasie!

Elastyczność

Doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób transportować różnego rodzaju przesyłki. Chcesz przewieźć określony towar? Zgłoś się do nas z zapytaniem o wycenę!

Nasz team?

Jesteśmy grupą bliskich sobie ludzi

Stawiamy na współpracę. U nas nie ma wyścigu szczurów, pomagamy sobie i razem rozwiązujemy wszelkie problemy.
W dzisiejszych czasach nie da się budować profesjonalnego biznesu będąc zapatrzonym w sobie.
My to wiemy dlatego partnerskie relacje, uśmiech i życzliwość to podstawowe cechy, jakie muszą wykazywać Ci, którzy chcą pracować na nasz wspólny sukces.

praca zespołowa transport
bump team